Projekty unijne

 

 

flagi projektu

Firma GMN Techmet sp z o.o. uzyskała dofinansowanie z programu GO TO BRAND do promocji swojej marki na rynkach międzynarodowych dzięki czemu weźmie udział w czterech imprezach targowych takich jak IFFA 2019 we Frankfurcie nad Menem w Niemczech, PROCESS EXPO 2019 w Chicago USA, Agroprodmash 2020 w Moskwie i EIMA 2020 w Bolonii we Włoszech. Wszystkich odwiedzających te targi zapraszamy na nasze stoiska. Szczegółowe informacje o otrzymanym dofinansowaniu znajdują się na poniższym plakacie.

Plakat informacyjny

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma GMN Techmet otrzymała dofinansowanie z programu "Program Operacyjny Inteligentny Rozwój" działanie 3.4 "Dotacje na kapitał obrotowy".Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Wysokość uzyskanego wsparcia: 120 020,16 PLN